Služby SEO – klíč k úspěchu ve vyhledávačích

SEO není magie s nejistým výsledkem, ale investice s vysokou návratností. Cílené SEO (propagace internetových stránek ve vyhledávačích) přináší měřitelné výsledky už za několik dnů.
Zaujala vás optimalizace pro vyhledávače (SEO) a chcete pro svůj web získat ty správné návštěvníky? Svěřte SEO do rukou znalým konzultantům, kteří se během krátké doby působení v oboru dostali vyhledávačům pod kůži.

  • Doporučíme vám nejefektivnější metodu pro vylepšení pozic ve vyhledávačích.
  • Postaráme se o její rychlou realizaci s ohledem na budoucí propagaci.
  • Dohlédneme na úspěšné dokončení optimalizace a zhodnocení výsledků.

Kompletní SEO

Vybereme pro vás tu nejvýnosnější metodu optimalizace pro vyhledávače a postaráme se o její hladký průběh. Kompletní SEO znamená pro vaše stránky garantované zvýšení návštěvnosti. Kompletní SEO je vhodné pro všechny, kteří chtějí díky WWW stránkám zvýšit své příjmy.

Průběžné SEO

SEO je dlouhodobý proces. Pokud chcete z vyhledávačů získat maximum zákazníků, vyplatí se vám investovat do průběžné SEO. Po domluvenou dobu budeme optimalizovat vaše stránky, které se stanou atraktivnější pro vyhledávače i návštěvníky.

Rozbor SEO

Odhalíme slabá místa vašich stránek, která brání jejich dobré viditelnosti ve vyhledávačích. Přehledná SEO analýza vám kromě výčtu nedostatků nabídne také doporučení na optimalizaci stránek. Rozbor SEO je vhodný pro správce stránek a webmastery, kteří chtějí vybudovat úspěšný web s vysokou návštěvností.

Analýza klíčových slov

Neodborně vybraná klíčová slova mohou SEO zbytečně prodražit. Najdeme vhodná klíčová slova a fráze, na které se vyplatí stránky optimalizovat. Výsledky analýzy použijeme při následné SEO optimalizaci.

Copywriting (psaní textů)

Texty na webu by neměly být přeplněné klíčovými slovy. Kvalitní texty na webu podporují SEO a lákavou formou prezentují neodolatelnou nabídku. Čtivé a poutavé texty vylepší pozice vašich stránek ve vyhledávačích a budou návštěvníky motivovat k odeslání poptávky nebo objednávky.

Reklama ve vyhledávačích

Placená inzerce ve vyhledávačích je vhodným doplňkem SEO. Reklama se zobrazuje uživatelům vyhledávačů podle zadaných klíčových slov. Na vaše stránky přijdou pouze relevantní návštěvníci.

Kodérské práce

Při SEO optimalizaci jsou zásahy do (X)HTML kódu stránek nezbytné. Při úpravách dodržujeme pravidla, která stránkám zajistí dobré pozice ve vyhledávačích. Kodérské práce zahrnují také analýzu zdrojového kódů stránek nebo jejich překódování.

Registrace do katalogů

Katalogy internetových stránek jsou užitečným zdrojem zpětných odkazů. Zaregistrujeme váš web do 90 nejvýznamnějších českých katalogů. Na požádání jsme připraveni nabídnout registraci do oborových a zahraničních katalogů. Po skončení registrace vám předáme přehlednou statistiku s vyhodnocením získaných odkazů.

Výměna odkazů

Zpětné odkazy mají na výsledné pozice stránek ve vyhledávačích nezanedbatelný vliv. Výměnou nebo nákupem pro vás získáme tematické zpětné odkazy, které na vaše stránky přivedou nové návštěvníky.

A další SEO služby

Naše SEO služby nekončí uvedeným výčtem. Jako zkušení SEO konzultanti se rádi postaráme například také o vyhodnocování statistik návštěvnosti, návrh strategie budování zpětných odkazů nebo třeba konzultace v oblasti online PR.

Kontaktní informace


SEOCentrum.cz
Bc. Radek Obšil - jednatel
Email: info@seocentrum.cz
ICQ: 291724267

Novinky ze SEOCentrum.cz

04. 02. 2009: SEOcentrum.cz bylo převzato a nyní spadá do skupiny webů patřící Linhart.name, kam patří i SEO optimalizace, SEO nástroje nebo SEO shop.

13. 02. 2009: Optimalizace webu mujpoker.cz pro vyhledávače přerušena, klient přestal komunikovat. Máme nové stránky.

23. 10. 2008: SEO pro mp3.portik.cz dokončena. Začínáme linkbuilding pro mujpoker.cz. Také jsme zahájili analýzu klíčových slov pro suzys.cz.

10. 10. 2008: Toto krásné datum nám zrodilo nové portfolie a služby (mezi ně se brzy postaví i webhosting).

24. 09. 2008: Brzy bude nahozeno nové portfolie s novými službami. Zahájili jsme SEO pro mujpoker.cz. Dokončujeme SEO pro mp3.portik.cz.

Zajímavé odkazy

Kvalitní SEO optimalizace nebo zpětné odkazy za pár korun. Profesionální copywriting. Pravidelná denní dávka demagogie, Ekovize: Pozornost zaměřena na přírodu.

 
Copyright 2008 - 2009. Všechna práva vyhrazena | SEOcentrum.cz