Webdesign

Tvorba úspěšných internetových stránek

Kvalitní webdesign musí splňovat řadu kritérií, které odlišují úspěšné a ty ostatní firemní stránky.

Návštěvníci jsou až na prvním místě

Podle preferencí typických uživatelů vašeho webu je vhodné upravit navigaci, vybrat zajímavé obrázky a zvolit ideální rozložení informací na webu. Smyslem firemních prezentací je efektivně nabízet vaše služby a produkty, a proto je nezbytné vyjít návštěvníkům maximálně vstříc.

V jednoduchosti je síla

Aneb jak říká slavný odborník na použitelnost Steve Krug "Nenuťte uživatele přemýšlet". Design webových stránek by neměl být jen kreativní vizitkou, ale naopak by měl návštěvníkům pomáhat při hledání důležitých informací.

Nepodceňujme optimalizaci pro vyhledávače (SEO)

Už v první fázi tvorby www stránek se vyplatí myslet do budoucnosti - na optimalizaci pro vyhledávače, která na vaše stránky přivede dostatek návštěvníků. SEO od zkušených konzultantů vám kromě větší návštěvnosti zajistí i nárůst objednávek.

A co ty ostatní?

Jako je přístupnost, optimalizace pro moderní prohlížeče nebo třeba validita zdrojového kódu? Ani na ně při webdesignu nezapomínáme. Cílem naší práce jsou originální internetové stránky, které budou reprezentovat vaši firmu a zvyšovat poptávku po vašich službách.

Nový web nebo jen redesign?

Chcete své nové stránky nechat vytvořit s maximální pečlivostí? Pak je nejvyšší čas vyžádat si od nás kompletní webdesign. Máte už své vlastní internetové stránky, ale neodpovídají vašim představám? Navrhneme pro vás redesign.

Kontaktní informace


SEOCentrum.cz
Bc. Radek Obšil - jednatel
Email: info@seocentrum.cz
ICQ: 291724267

Novinky ze SEOCentrum.cz

04. 02. 2009: SEOcentrum.cz bylo převzato a nyní spadá do skupiny webů patřící Linhart.name, kam patří i SEO optimalizace, SEO nástroje nebo SEO shop.

13. 02. 2009: Optimalizace webu mujpoker.cz pro vyhledávače přerušena, klient přestal komunikovat. Máme nové stránky.

23. 10. 2008: SEO pro mp3.portik.cz dokončena. Začínáme linkbuilding pro mujpoker.cz. Také jsme zahájili analýzu klíčových slov pro suzys.cz.

10. 10. 2008: Toto krásné datum nám zrodilo nové portfolie a služby (mezi ně se brzy postaví i webhosting).

24. 09. 2008: Brzy bude nahozeno nové portfolie s novými službami. Zahájili jsme SEO pro mujpoker.cz. Dokončujeme SEO pro mp3.portik.cz.

Zajímavé odkazy

Kvalitní SEO optimalizace nebo zpětné odkazy za pár korun. Profesionální copywriting. Pravidelná denní dávka demagogie, Ekovize: Pozornost zaměřena na přírodu.

 
Copyright 2008 - 2009. Všechna práva vyhrazena | SEOcentrum.cz